הדפסת ענן

מפעיל
הדפסת ענן היא מגמה הולכת ומתפשטת בעולם ההדפסה הארגונית
מטרתה - קידום הניידות על ידי שירות Mobile Printing, בענן פרטי או ציבורי. בכל הארגונים מערך ה-IT נאלץ להסתגל לתפיסה של ניידות ללא גבולות. עובדים, שותפים ולקוחות נזקקים לגישה למשאבי ה-IT גם כשאינם במשרד, צמודים לתחנת עבודה שולחנית ומחוברים לרשת המקומית. הדפסה בענן היא מקבץ הטכנולוגיות שמאפשרות לתפיסת הניידות לתת מענה גם בנושא ההדפסה.
מפעיל, מהחברות הוותיקות והגדולות בשוק שירותי ההדפסה לעסקים בישראל, מציעה את פתרונות הניידות כהשלמה למשפחת מוצרים ושירותים עשירה במיוחד, מבחר המדפסות בסל הפתרונות של החברה, מאפשר להציע לכל ארגון, מוסד או מפעל את התמהיל האופטימלי לצרכיו.
פתרונות הדפסת ענן של מפעיל, מאפשרים הדפסה ממכשירים ניידים, ברשת ה-Wi-Fi או מה-Web, הם רובד נוסף של שירותי ניהול הדפסה המותאמים לדרישות הדינמיות של ארגונים, הן לטובת עובדים מחוץ למשרד והן לטובת אורחים במשרד. בכל מקרה, אופציית ה-Mobile Printing היא השלמה לתפיסה ניהולית-כלכלית, שמצליחה מצד אחד להוריד עלויות ומצד שני להקל ולחסוך בזמן לכל המשתמשים.

אפשר להזמין את ההדפסה מכל מקום בארגון או בעיר או בעולם, ובכל זמן 24x365, ולשלוף את הדפים מהמכונה רק כאשר בטוח שהמזמין הוא שמקבל אותם לידיו. זאת משום שקובץ ההדפסה נשמר בענן וההזמנה אינה מועברת למדפסת לביצוע עד שהמשתמש מתייצב לידה ומזדהה.
שירותי הדפסה לאורחים במשרד
צורך בשירות כזה קיים בחברות עסקיות, כאשר לקוחות או שותפים עסקיים מבקשים להפיק Hard Copy אבל משיקולי אבטחת מידע אי אפשר לספק להם נגישות לשרתי ההדפסה. הדפסת ענן חוסכת את הצורך בחיבור פיזי של המכשיר הנייד, התקנת דרייברים, ואמצעים למניעת וונדליזם.

הדפסת ענן פתוחה לציבור (בתשלום) היא השלמה טבעית לרשת Wi-Fi פתוחה והיא מאפשרת שיתוף משאבים גם בין גופים שאין ביניהם קשר עסקי ישיר. לדוגמה, כאשר הנהלת קניון או בניין משרדים מציבה מדפסת משותפת לכל העסקים, כפי שהיא מספקת מקומות חנייה לכל הלקוחות של כולם. שוב, כאשר השירות מסופק במודל מיקור חוץ, הדבר לא כרוך בהשקעה הונית והמשתמשים משלמים רק "לפי צריכה".

כשמסתכלים על הדפסה בענן מנקודת ההשקפה של נוחות ויעילות תהליכי העבודה, ברור שהיא מציעה TCO (עלויות בעלות כוללות) עדיף על כל פתרון מסורתי. זה לא צריך להפתיע משום שגם מחשוב ענן וגם הדפסה מנוהלת מהווים חלופה אטרקטיבית להתנהלות האנרכיסטית של הדפסה בארגונים רבים. צריך רק לבחור באינטגרטור מנוסה, שידע איך להפיק את מירב ומיטב ההדפסה מתקציב נתון. וכשמדובר בניסיון, אין מתחרים למפעיל".

לפרטים נוספים פנו למשרדנו כבר עתה 03-9183373

להשארת פרטים

* שדה חובה