מערכת שליטה ובקרה לציוד הדפסה

מפעיל
שליטה ובקרה בציוד הדפסה ברשת לחיסכון מוכח של מינימום 30% בעלויות ההדפסה
מיפוי צרכים והטמעת תפיסות עבודה
ניסיוננו מראה שמרבית הארגונים אינם מודעים לעובדה כי הם מדפיסים מעבר לנדרש, מה שמוביל לבזבוז שלא לצורך של נייר ואמצעי הדפסה. בחלק מהארגונים, אלה שהם עתירי הדפסה במיוחד, בזבוז זה יכול להגיע אף לעשרות אלפי שקלים!
הדבר קורה משום שברוב החברות, אין גורם מקצועי שמבין את העלות האמיתית של הפעלת מערכות הצילום ו/או ההדפסה. מעט מנהלים באמת מודעים לאופן בצוע התחשיבים בתחום, אינם עוקבים ואינם מבקרים את הכמויות המודפסות, את העלות הכרוכה בתהליך ההדפסה ואת האופן שבו ניתן להפחית את אותן עלויות בצורה משמעותית.חברת מפעיל פיתחה ומיישמת עבור לקוחותיה יכולות מוכחות למיפוי צרכים והטמעת תפיסות עבודה בארגונים, המוזילות את עלות הצילום והדפסת המסמכים באופן מדיד ומוכח.
כלים לניהול ההדפסות
באמצעות מערכת תוכנה FollowMe המכילה סט כלים מתקדם לניהול ההדפסה והמותאמת לשרת בסביבת עבודה מגוונת של המשרד המודרני, מתאפשר לחברות להשיג יכולת בקרה על הרשאות וגישה למדפסות ומכונות צילום ברשת, תוך ניהול מדיניות הרשאות של בקרה בהתאם לצרכים האמיתיים של הארגון ומשתמש הקצה. לדוגמא, סוגים מסוימים של הדפסות כמו הדפסה בצבע תורשה רק לבעלי תפקידים ספציפיים, בנוסף ניתן לקבוע גם את מכסת הצילומים/הדפסות עבור המשתמשים השונים ועל פי הצורך האמיתי.
שליטה ובקרה מרחוק
אמצעי נוסף לבקרה וחיסכון הוא (rules), יכולת אכיפת חוקי הדפסה: למשל הדפסה משני צידי העמוד בלבד. מנהל מערכות המידע בארגון מקבל לידיו את השליטה והבקרה מרחוק המקיפה את כל הפעילות בארגון, בין אם במדפסות מקומיות/אישיות ובין אם במדפסות הרשת המשמשות מחלקות ואגפים שלמים.

חיסכון מוכח בעלויות
שימוש במערכת FollowMe לניהול תהליכי ההדפסה ובאמצעותה אכיפת כללי שימוש מותאמים לצרכים האמיתיים מאפשרת לארגון להגיע לחיסכון מוכח בעלויות הנוכחיות של נייר וראשי הדפסה של למעלה מ - 30% כמו כן תורמים להשתלבות הארגון במהלך עולמי של תרומה לסביבה ירוקה והפחתת הפגיעה האקולוגית.

להשארת פרטים

* שדה חובה