פרופיל חברה

מפעיל
"מפעיל' הוקמה לפני למעלה מ 80 שנה כחברה המתמחה במתן פתרונות כוללים לארגונים ועסקים בתחומי טיפול במידע ושרותים עסקיים מבוססי תמיכה ושרות מתמשכים.
החברה התאימה עצמה לשינויים הטכנולוגיים שחלו במהלך השנים, והתמקדה במתן פתרונות כוללים בתחום ההדמייה, הדפוס המקצועי והמיחשוב לעסקים וארגונים בכל סדר גודל.
ככזו, מקפידה מפעיל להתאים את סל מוצריה ושרותיה לשינויים הארגוניים והעסקיים הנובעים מההתקדמות הטכנולוגית והשפעתה על ההתנהלות העסקית-ארגונית ובמקביל – לשפר ולחזק כל העת את מערך התמיכה והשרות ללקוחות כי בבסיס תפישת העולם של מפעיל, מה שחשוב באמת הוא איכות הפתרון הכולל תפישה זו מחייבת קיומה של "מכונה משומנת" המעניקה תמיכה, שרות ושידרוג ברמה הגבוהה ביותר.

החברה פועלת כיום ב-5 ערוצים עסקיים-מקצועיים עיקריים הפועלים בסינרגיה גבוהה:

-חטיבת ניידים עסקיים (Toshiba-Dynabook)

-חטיבת פתרונות הדפסה ארגוניים

-חטיבת פתרונות הדפסה בתלת-ממד (D3)

-חטיבת דפוס מקצועי

-חברת הבת – א. נין-נון המספקת פתרונות מיחשוב כוללים

לשרות כל חטיבות החברה עומד מערך השרות והלוגיסטיקה המהווה "עמוד שידרה" בפעילות החברה. המערך מקפיד על רמה מקסימלית של שרות ויעילות תפעולית הן במונחי זמן תגובה והן באיכות המענה ללקוח. המערך פועל מתוך ידיעה שבחירת הלקוח ב'מפעיל' אינה מובנת מאליה, וגם יכולה להשתנות בכל עת.

DNA של חדשנות
חברה שלא מחדשת עצמה נשארת מאחור. לכן, סיגלה 'מפעיל' מדיניות קבועה ומתמשכת של חדשנות.
כחברה מובילה בתחום ההדפסה וההדמייה, הייתה 'מפעיל' הראשונה שהעבירה את הדגש מאספקת מוצרים בתחום זה לעידן של פתרונות הדפסה ארגוניים מבוססי תוכנות שו"ב תוך שימת דגש על חיסכון ויעילות בניהול הדפסה אירגוני.
גם החלוציות בכניסה לתחום 'הדפסת תלת-ממד' בעת האחרונה מעיד כי 'מפעיל' ממשיכה לפעול על פי חזון זה. מדובר באחד התחומים החדשניים ובעלי יכולת השינוי, הצמיחה וההשפעה על כל תחום מתחומי חיינו.

ההצלחה להפנים ולהחצין את כל אלה הפכו את מפעיל לחברה המובילה בתחום פעילותה, עם רשימת לקוחות מהמובילים בשוק, המעידים על כך.
אבל מבחינתנו, למרות זאת ולמרות 80 שנותיה, 'מפעיל' צריכה להוכיח עצמה כל יום מחדש. רק כך תתקיים עוד 80 שנה....

להשארת פרטים

* שדה חובה