פיתוח עסקי

מפעיל

חברת מפעיל רואה עצמה כשותפה מלאה של כל לקוח עסקי אותו היא משרתת. על מנת  לסייע ללקוחותיה לעמוד בקצב ההתחדשות הטכנולוגית, מפעיל מחויבת להעניק מענה מהיר, יעיל ומקצועי לצרכים העסקיים המגוונים, להתעדכן ולאסוף את מגוון הפתרונות והמוצרים החדשים הקיימים בשוק העולמי, וליישם אותם בתבונה בשוק המקומי.

ניהול תקשורת לקוחות  

מפעיל משקיעה את מירב הזמן והמאמצים כדי להכיר לעומק את סביבת העבודה של כל המגזרים איתם היא עובדת, ולמפות את הצרכים המדויקים של כל לקוח ולקוח. כך, משמשת חברת מפעיל כצינור המחבר בין פתרונות מתקדמים לבין צרכי הלקוח העסקי, וחושפת אותו למוצרים חדשים והזדמנויות עסקיות משמעותיות, בהתאמה לשינויים החלים בשוק. 

חברת מפעיל מזהה שתי סוגיות מרכזיות הצוברות תאוצה בשוק הדפוס התעשייתי, ופועלת לאורן:

  •          פורמט רחב
  •          אריזות דיגיטליות בהתאמה אישית 

כשעוסקים בפורמט רחב, עוסקים למעשה במיתוג. פורמט רחב מאפשר שימוש במדיות מתקדמות, עבור מיתוג פנים ומיתוג חוץ, וכפועל יוצא – מאפשר להעמיק את האסטרטגיה המכירתית ולגייס לקוחות חדשים. אריזות דיגיטליות מהוות פתרון מתקדם ומודרני של "קרוס מדיה", אשר מאפשר לבצע פרסונליזציה שיווקית ולמקד את המכירה.

שותפה לדרך העסקית שלכם
כשותפה מלאה לדרך, מעניקה מפעיל ללקוחותיה שירותים מתקדמים לפיתוח עסקי, תוך קשר רציף וממושך עם הלקוח, למידת סביבת העבודה שלו, מתן כלים מעשיים להצלחה, והטמעה נכונה של טכנולוגיות חדשות. 

 

 


להשארת פרטים

* שדה חובה