ציוד נלווה


 • סורק תלת מימד / 3D


  סורקי התלת ממד מאפשרים לשלב את העולם הפיזי לעולם הדיגיטלי, השימוש בסורק מייעל ומשפר את שיטות העובדה הישנות ומקצר את תהליך העבודה למהנדסים ומעצבים.
  הסריקה היא מהטכנולוגיות המתקדמות כיום לאיסוף מידע על אובייקט פיזי. בעזרת הסריקה ניתן לאסוף מידע על הצורה, פני השטח וצבע של אובייקט בדרך המדויקת ומהירה ביותר. השימוש בסריקה מתאים למגוון רחב מאוד של אנשים ושימושים מהנדסים המעוניין לבצע Reverse Engineering, בקרת איכות או העתקה והדפסה של מודל לארכיאולוגים המשתמשים בסריקה לתיעוד, שימור ומחקר פרטי אומנות.
  חברת מפעיל משווקת של חברת Shining 3D • תוכנות תלת מימד / 3D

  בהדפסת תלת מימד, ייצור המודל מבוסס על הוספה של שכבות חומר גלם זו על גבי זו. הדפסה בתלת מימד מתחילה בתכנון של הדגם המתבצע באמצעות תוכנות תלת מימד, כאשר בתום התכנון התוכנה "פורסת" את הדגם לשכבות והמדפסת "קוראת" את השכבות ומדפיסה אותן. 

  מפעיל משווקת מדפסות תלת מימד איכותיות, בשילוב תוכנות מצוינות, לדוגמה:

  תוכנת ה CURA של אולטימייקר 3

  תוכנת קוד פתוח חינמית לעריכת קבצי תלת מימד, לפני הדפסה, התורמת להשגת תוצאות איכותיות בכל הדפסה והדפסה. הגדרות התוכנה מותאמות אוטומטית עבור הדיזות וחומרי הגלם השונים ובמקביל ניתן לבצע התאמה אישית. גמישות זו מאפשרת ללקוחות הדפסה מתאימה בדיוק לצורכיהם וחווית שימוש מצוינת.

  תוכנת Nauta של מדפסת XFAB

  תוכנת לעריכת קבצי תלת מימד מצוינת וידידותית למשתמש. חברת DWS  הוציאה מדריכים לשימוש הכוללים הוראות ברורות "צעד אחרי צעד" לתפעול התוכנה וליצירת אובייקטים.

 • חומרי גלם למדפסות תלת מימד
 • חותך לייזר
 • ציוד לאחסון
  קופסה ייחודית לאחסון חומרי גלם בסביבה אופטימלית המאפשרת למשתמש לשלוט באחוזי הלחות והטמפרטורות בתוך הקופסה, ולהוריד את אחוזי הלחות ל 15% ומטה למניעת ספיגת לחות של חומר הגלם. ניתן לאחסן בקופסה שני סלילים במשקל 1 ק"ג בו זמנית או סליל אחד במשקל 3 ק"ג והיא מתאימה לחומרי גלם בקוטר 1.75 מ"מ או 2.85 מ"מ.
 • ציוד לגימור
  ה Polysher, מכשיר ייחודי לגימור מוצרים המודפסים בטכנולוגית התלת מימד הינו מכשיר חדשני, לתפעול פשוט, המיועד לגימור מושלם של אבי טיפוס ומוצרים שהודפסו בחומר הגלם Polysmooth. המכשיר קל לתפעול. מכניסים את הדגם למכשיר, והדגם מתחיל להסתובב בתוכו בזמן שענן אלכוהול מותז עליו, ממיס את "המעברים" בין שכבות המודל ומחליק אותו לרמת גימור מושלמת. ה Polysher אינטואיטיבי לשימוש, בעל אביזרי בטיחות מובנים ובעלות נמוכה.

להשארת פרטים

* שדה חובה