מחשב נייד עסקי

מחשב נייד עסקי

מפעיל הנה היבואנית הרשמית של Toshiba-Dynabook בישראל. המותג החדש Dynabook הושק בתחילת 2020 וכולל את סדרות היוקרה של טושיבה, כמו Protégé ו-Tecra. הדגמים החדשים ממשיכים את מסורת טושיבה בעמידות, עיצוב ופונקציונליות ומהווים פתרון מושלם למנהלים בעלי דרישות גבוהות. מחשבי  Toshiba-Dynabook ידועים באמינות גבוהה ואחוזי תקלות הנמוכים בעולם, עמידות בתקנים חיצונים מחמירים ממעבדות גרמניות: H.A.L.T (עמידות בפני קור וחום קיצוניים, זעזועים ונפילות מגובה) ו Military Standard של צבא ארה"ב (תפקוד מלא בגבהים שונים, באחוזי לחות גבוהים וטלטולים) ואבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר -משום שה-Bios, מערכת ההפעלה הפנימית של המחשב, מיוצרת על ידי טושיבה בעצמה. מפעיל מציעה מגוון לפטופים במפרטים שונים – קלים, בעלי חיבוריות גבוהה וזמן סוללה מרשים. 


 • מחשבים ניידים לחינוך
  מפעיל משווקת מחשבים ניידים המותאמים לצורכי ענף החינוך. למפעיל נסיון רב בתחום החינוך והאקדמיה ושותפות רבת שנים עם קרן אתנה, שקמה במטרה להעצים מורים ומורות בישראל ולקדם את מעמדם.  מפעיל לוקחת חלק פעיל בתכנית "מחשב נייד לכל מורה בישראל", להשתלבות הסגל החינוכי במהפיכת המידע.
 • סדרת Tecra
  סדרת ה-Tecra, היא הסדרה העסקית המיועדת למנהלים הטכניים של הארגון אלה הדורשים מחשב נייד עוצמתי העומד בדרישות תובעניות ומהווה תחליף לתחנת עבודה רגילה. מעבדים חזקים במיוחד, כרטיסי מסך ייעודיים, זיכרון פנימי של עד 32GB ומגוון אפשרויות נוספות, תחנת עבודה זו תספק ביצועיים יוצאי דופן הן לגרפיקה והן למערכות מידע בכל רגע.
 • סדרת Satellite Pro
  סדרת Satellite Pro פתרון מושלם לכל ארגון ועסק. זוהי סדרה מקצועית לכל צורך בארגון ובעסק. עם מסכים גדולים המתאימים לעבודה בכל סוג של תאורה בזכות ציפוי מונע השתקפות, אמינות גבוהה בזכות מבנה חזק שעבר מבחני ריסוק קפדניים. בזכות מבחר המעבדים הרחב הוא יעמוד לרשותכם בכל משימה, בזכות המעבד החסכוני זמן העבודה של הסוללה הוא עד 7.5 שעות. למחשבים מגוון אפשרויות לחיבור לרשת הארגונית ומערכת אבטחה והצפנה שישמרו על המידע שלכם מאובטח.


 • סדרת Portege
  סדרת Portege, היא הסדרה העסקית למנהלים, הסדרה מתוכננת לענות על הצרכים שלכם המנהלים הבכירים בארגון. עיצוב יוקרתי, מבנה חזק במיוחד, משקל אולטרה קל, מסך מט ללא השתקפויות ומגוון חיבורים בגודל מלא, זהו המחשב האולטימטיבי לכל מי שעובד במשרד ובדרכים ורוצה ביצועים ללא פשרות.


להשארת פרטים

* שדה חובה