מחשב נייד עסקי

מחשב נייד עסקי

מפעיל הינה הנציגה הרשמית של טושיבה בישראל, ומשווקת את המחשבים הניידים העסקיים של טושיבה-דיינבוק.

סדרת המחשבים הניידים לעסקים של טושיבה-דיינבוק כוללת מגוון רחב של מוצרים ממחשבים אולטרה ניידים ועד טאבלטים מתקדמים -  הכול על מנת לצייד את הלקוח העסקי בטכנולוגיה חדשנית, איכות ונוחות בכל מקום. המחשבים הניידים העסקיים נבחנים ע"י מעבדה גרמנית עצמאית במבחני נפילה מגובה 76 ס"מ, מבחני עמידות בנוזלים ומבחן שימוש מואץ לאורך 3 שנים, כל זה על מנת לוודא שהמחשב הנייד יעמוד בדרישות המתקדמות של עסקים מודרנים. המחשבים הניידים לעסקים של טושיבה-דיינבוק מאופיינים במגוון חיבורים רחב, בגודל מלא, ללא צורך במתאמים. בין אם אתם רו"ח, עו"ד, מתכנתים, אנשי מכירות, מנהלים, בנקאים, אנשי עסקים, למחשבים העסקיים של טושיבה-דיינבוק, יש קורא כרטיסים חכם אינטגרלי המאפשר חיבור למערכות המאובטחות של הארגון.

ש לנו מחשב נייד עבורכם לכל תפקיד בארגון.


 • מחשבים ניידים לחינוך
 • סדרת Tecra
  סדרת ה-Tecra, היא הסדרה העסקית המיועדת למנהלים הטכניים של הארגון אלה הדורשים מחשב נייד עוצמתי העומד בדרישות תובעניות ומהווה תחליף לתחנת עבודה רגילה. מעבדים חזקים במיוחד, כרטיסי מסך ייעודיים, זיכרון פנימי של עד 32GB ומגוון אפשרויות נוספות, תחנת עבודה זו תספק ביצועיים יוצאי דופן הן לגרפיקה והן למערכות מידע בכל רגע.
 • סדרת Satellite Pro
  סדרת Satellite Pro פתרון מושלם לכל ארגון ועסק. זוהי סדרה מקצועית לכל צורך בארגון ובעסק. עם מסכים גדולים המתאימים לעבודה בכל סוג של תאורה בזכות ציפוי מונע השתקפות, אמינות גבוהה בזכות מבנה חזק שעבר מבחני ריסוק קפדניים. בזכות מבחר המעבדים הרחב הוא יעמוד לרשותכם בכל משימה, בזכות המעבד החסכוני זמן העבודה של הסוללה הוא עד 7.5 שעות. למחשבים מגוון אפשרויות לחיבור לרשת הארגונית ומערכת אבטחה והצפנה שישמרו על המידע שלכם מאובטח.
 • סדרת Portege

  סדרת Portege, היא הסדרה העסקית למנהלים
  ,
  הסדרה מתוכננת לענות על הצרכים שלכם המנהלים הבכירים בארגון. עיצוב יוקרתי, מבנה חזק במיוחד, משקל אולטרה קל, מסך מט ללא השתקפויות ומגוון חיבורים בגודל מלא, זהו המחשב האולטימטיבי לכל מי שעובד במשרד ובדרכים ורוצה ביצועים ללא פשרות.

להשארת פרטים

* שדה חובה