מדפסות תלת מימד

מדפסות תלת מימד


כחברה המחויבת  לחדשנות בכל תחומי פעילותה, מובילה מפעיל גם את תחום מדפסות התלת מימד בישראל. אנחנו משווקים את המותגים הבינלאומיים המתקדמים ביותר ומיישמים טכנולוגיות חדשניות (
FFF/FDM, SLA/DLP, MJF) המתאימות לקהל מקצועי, מאב טיפוס ועד לייצור חלקים פונקציונליים בסדרות קצרות ובינוניות עבור:  מהנדסים, רופאים, אדריכלים, מעצבי מוצר, תכשיטנים ועוד. לקוחותינו, שאינם מתפשרים על מהירות ואיכות ההדפסה ועל רמת הדיוק והגימור הסופי,  מוצאים אצלנו את הפתרונות המקצועיים העונים לצורכיהם בשילוב הדרכה ושירות, תוכנות עיצוב ומגוון רחב של חומרי גלם איכותיים, מתקדמים גמישים, אלסטיים, שקופים, בהירים ועמידים בחום. 


 • טכנולוגיית הדפסה FFF/FDM

  מפעיל משווקת את מדפסות אולטימייקר השולחניות המבוססות על טכנולוגית FDM/FFF להדפסת מודלים מושלמים היישר משולחן העבודה . המדפסות, מבית אולטימייקר ההולנדית, מובילות בסקרי משתמשים וזוכות, באופן עקבי,  בפרסים משמעותיים בתעשייה הודות לחוויית השימוש הנוחה, התוצאות האיכותיות בכל הדפסה, תהליך העבודה הרציף ללא תקלות והמגוון הרחב של חומרי הגלם הזמינים. המדפסות משמשים מעצבי מוצר, מהנדסים, אדריכלים ומוסדות חינוך שבוחרים להטמיע חדשנות ויצירתיות בחוויית הלימוד.   

 • טכנולוגיית הדפסה SLA/DLP

  מדפסות תלת מימד בטכנולוגיית SLA/DLP - לדיוק מקסימלי

  לקהלי יעד מקצועיים מציעה מפעיל מדפסות תלת ממד מקצועיות מבית DWS, יצרנית איטלקית בעלת מוניטין בתחום המדפסות התעשייתיות. המדפסות כוללות שלושה קווי מוצרים ייעודים: לתחומי הרפואה והדנטל, לעולם התכשיטים ולכלל התעשייה. המדפסות נותנות מענה מדויק לדרישות רזולוציה גבוהות, תוך הקפדה על רמות דיוק, מהירות עבודה, אמינות מושלמת וכדאיות כלכלית.  

 • טכנולוגיית הדפסה SLS


  מפעיל משווקת מדפסות תלת ממד שולחניות בטכנולוגיית
  SLS מבית Sinterit. חומר הגלם של המדפסת הינו ניילון המגיע בצורת אבקה PA12 ומיועד להדפסת פרוטוטייפ וגם לייצור חלקים ואלמנטים נעים בכמויות קטנות. חומר הגלם האבקתי מייתר את הצורך בהדפסת תמיכות למודל. מפעיל משווקת שני דגמים של Sinerit  : Lisa  ו Lisa Pro באמצעותן ניתן לייצר חלקים מדויקים, מפורטים, איכותיים, עמידים וחזקים המתאימים לתעשייה שונות: עיצוב מוצר, הנדסה, אדריכלות, רכב, רובוטיקה, מוצרי צריכה, רפואה וחינוך.

 • טכנולוגית הדפסה HP MJF
  הטכנולוגיה המתקדמת בעולם להדפסה בתלת מימד, לייצור סדרות קטנות ובינוניות של מוצרים פונקציונליים.

 

מדפסות תלת מימד מקצועיות במגוון טכנולוגיות

 

בשנים האחרונות עולה הביקוש להדפסות  להדפסה בתלת מימד, בהיותן מאפשרות לבחון רעיונות, המצאות ומיזמים שונים בפשטות ומהירות, עם חסכון משמעותי בעלויות. זאת בנוסף להיותן מעודדות יצירתיות ומספקות מוצרים איכותיים, עמידים וחזקים.

 

בחברת מפעיל הפועלת כבר מעל לשמונה עשורים, מציעים כתובת מקצועית ואמינה עבור מגוון רחב של  מדפסות תלת מימד. מדובר בחברה המספקת פתרונות מלאים ומתקדמים לעסקים וארגונים, כולל מענה מלא והתאמה של הטכנולוגיה לצרכי המודלים והחלקים המודפסים בתלת מימד של הארגון. מגוון המדפסות המקצועיות בתלת מימד כולל דגמים שולחניים ותעשייתיים, בטכנולוגיות חדשניות, תהליך המיפוי וההטמעה של מוצרים נעשה בליווי של אנשי מקצועי עם ניסיון רב.

 

מדפסות תלת מימד של מותגים עולמיים למגוון יישומים וענפים במשק

 

אנו מייבאים ומשווקים מדפסות תלת מימד מקצועיות במגוון טכנולוגיות עם רמת דיוק וגימור גבוהה ביותר, מבית מותגים עולמיים מובילים לרבות HP, , AsigeTiertime,  Ultimaker ו- Sinterit. מדפסות אלו מסופקות על ידינו לגורמים שונים מענפים שונים במשק, ביניהם: רפואה ודנטל, תעשייה, ייצור, חלל ותעופה, רכב, אדריכלות, הנדסה, מוסדות חינוך ואקדמיה, עיצוב מוצר, תכשיטנות ומחקר.

 

המדפסות עצמן משמשות לצרכים שונים כמו לבניה של אבות טיפוס, ייצור פונקציונאלי לשימוש, בסדרות בינוניות וקטנות של מוצרים שימושיים ועבור ייצור לפסי ייצור של Jigs and Toolings. הן מסופקות לצד הדרכות מקצועיות, תמיכה ושרות להפעלת המדפסת ועם כל ציוד נלווה נדרש כמו סורקים בתלת מימד ושלל חומרי גלם מתקדמים, מיוחדים ואיכותיים.

 

מדפסת תלת מימד על בסיס טכנולוגיות מתקדמות

 

אנו מציעים ללקוחותינו מדפסות 3d של מותגים מובילים על בסיס טכנולוגיות מתקדמות, הכוללות:

 

 • טכנולוגיית FFF/FDM- דגמים של מדפסת תלת מימד שולחנית של המותג ההולנדי אולטימייקר על בסיס טכנולוגיית FFF/FDM, מעולה להדפסת מודלים שלמים. המדפסת מספקת הליך הדפסה רציף נטול תקלות, והיא מתאימה בין היתר לצרכי מוסדות חינוך, אדריכלים, מהנדסים ומעצבי מוצר, רצפת ייצור לגיגים וטולינג.
 • טכנולוגיית SLA/DLP- בחירה במדפסת 3D של המותג האיטלקי DWS, עם טכנולוגיית SLA/DLP, תעניק לכם הדפסות ברמת דיוק גבוהה ביותר, עם ביצוע מהיר ואמין. תכונות אלו של המדפסות הופכות אותן למבוקשות בענפי הדנטל, רפואה ותכשיטנות וכל ענף תעשייתי נוסף הנדרש ברמה גבוהה של דיוק.
 • טכנולוגיית SLS-  דגמי מדפסת תלת מימד שולחניות של המותג Sinterit מבוססים על טכנולוגיית SLS. מדובר במדפסות המדפיסות עם ניילון המגיע בתוצרת אבקה, מעולה להדפסות של אבות טיפוס וכן עבור ייצור כמויות קטנות של רכיבים וחלקים. כל זאת עם הדפסות עמידות וחזקות, ברמות דיוק ופירוט מרשימות ההופכות מדפסות אלו למבוקשות על ידי גורמים מענף הרובוטיקה, תעשיית הרכב, ענף האדריכלות, עיצוב מוצר, רפואה, וכן עבור מוצרי צריכה ולצרכי לחינוך.
 • טכנולוגיית HP MJF- אנו מספקים סדרת  מדפסות 3d מקצועיות תעשייתיות של מותג העל HP המבוססות על טכנולוגיה מתקדמת MJF שמתאימה להדפסת מוצרים וחלקים סופיים לשימוש, בסדרות קטנות ובסדרות בינוניות.
 

הזמנת מדפסות תלת מימד

 

להזמנת מדפסת תלת מימד מקצועית בטכנולוגיה מתקדמת, ולקבלת הצעת מחיר ומידע מקצועי נוסף, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם חברת מפעיל בטלפון 073-2803370.


להשארת פרטים

* שדה חובה