ייצור לפי טכנולוגיות

ייצור לפי טכנולוגיות


כחברה המחויבת  לחדשנות בכל תחומי פעילותה, מובילה מפעיל גם את תחום מדפסות התלת מימד בישראל. אנחנו משווקים את המותגים הבינלאומיים המתקדמים ביותר ומיישמים טכנולוגיות חדשניות (
FFF/FDM, SLA/DLP, MJF) המתאימות לקהל מקצועי, מאב טיפוס ועד לייצור חלקים פונקציונליים בסדרות קצרות ובינוניות עבור:  מהנדסים, רופאים, אדריכלים, מעצבי מוצר, תכשיטנים ועוד. לקוחותינו, שאינם מתפשרים על מהירות ואיכות ההדפסה ועל רמת הדיוק והגימור הסופי,  מוצאים אצלנו את הפתרונות המקצועיים העונים לצורכיהם בשילוב הדרכה ושירות, תוכנות עיצוב ומגוון רחב של חומרי גלם איכותיים, מתקדמים גמישים, אלסטיים, שקופים, בהירים ועמידים בחום. 


 • טכנולוגיית הדפסה FFF/FDM

  מפעיל משווקת את מדפסות אולטימייקר השולחניות המבוססות על טכנולוגית FDM/FFF להדפסת מודלים מושלמים היישר משולחן העבודה . המדפסות, מבית אולטימייקר ההולנדית, מובילות בסקרי משתמשים וזוכות, באופן עקבי,  בפרסים משמעותיים בתעשייה הודות לחוויית השימוש הנוחה, התוצאות האיכותיות בכל הדפסה, תהליך העבודה הרציף ללא תקלות והמגוון הרחב של חומרי הגלם הזמינים. המדפסות משמשים מעצבי מוצר, מהנדסים, אדריכלים ומוסדות חינוך שבוחרים להטמיע חדשנות ויצירתיות בחוויית הלימוד.   

 • טכנולוגיית הדפסה SLA/DLP

  מדפסות תלת מימד בטכנולוגיית SLA/DLP - לדיוק מקסימלי

  לקהלי יעד מקצועיים מציעה מפעיל מדפסות תלת ממד מקצועיות מבית DWS, יצרנית איטלקית בעלת מוניטין בתחום המדפסות התעשייתיות. המדפסות כוללות שלושה קווי מוצרים ייעודים: לתחומי הרפואה והדנטל, לעולם התכשיטים ולכלל התעשייה. המדפסות נותנות מענה מדויק לדרישות רזולוציה גבוהות, תוך הקפדה על רמות דיוק, מהירות עבודה, אמינות מושלמת וכדאיות כלכלית.  

 • טכנולוגיית הדפסה HP MJF

  פעיל נבחרה על ידי ענקית המדפסות HP  לשווק את HP  Jet Fusion 3D- המדפסת  החדשה המשנה את חוקי הייצור. באמצעות הטכנולוגיה החדשה  ניתן מעתה לייצר סדרות קטנות ובינוניות של מוצרים פונקציונליים.
  מדפסות תלת המימד המהפכניות של HP
  במפעיל


  מפעיל נבחרה על ידי ענקית המדפסות HP   לשווק את HP Jet Fusion 3D- המדפסת החדשה המשנה את חוקי הייצור. באמצעות הטכנולוגיה החדשה  ניתן מעתה לייצר סדרות קטנות ובינוניות של מוצרים פונקציונליים באיכות, במהירות ובעלות שמעולם לא נראו בתעשייה, ולכן היא נחשבת לטכנולוגיה המתקדמת בעולם להדפסה בתלת מימד. 
  עסקים ויצרנים יכולים לחשוב מחדש על האופן שבו הם מעצבים ומספקים פתרונות ללקוחות שלהם תוך קיצור זמני היציאה לשוק (Time to Market) והשגת יתרון תחרותי. 

  יתרונותיה הבולטים של המערכת:  


  · 
  מהירות הדפסה גבוהה עד פי 10   
  · 
  עלויות הדפסה נמוכות ב 50%    
  · 
  ייצור חלקים פונקציונאליים באיכות גבוהה ודיוק רב  טכנולוגית ההדפסה מושתתת על הזרקת תוספות רב שכבתיות של חומרים על גבי אבקה והיתוך רב כיווני המוביל לאיחוי וגיבוש מדויק של השכבה המודפסת. טכנולוגיה זו מאפשרת דיוק ברמת ה-voxel הבודד (המקבילה של פיקסל דו-ממדי בהדפסה המסורתית) ובמהירות של יותר מ- 340   מיליון voxel לשנייה.
  לשם המחשה, ייצור חלק אחד באמצעות מדפסת HP Jet Fusion אחת מצריך 3 מדפסות SLS  או 9 מדפסות FDM. בנוסף ייצורו ב HP Jet Fusion 3d זול ב70% מייצור ב FDM  וב 50% מייצור ב SLS. 

  יעילות המערכת באה לידי ביטוי באופנים נוספים. בזכות מערכת הקירור המהיר, עד 10 שעות בלבד, ניתן להדפיס עבודה חדשה חצי שעה מתום ההדפסה ולשמור על רצף עבודה.
  גם חומרי הגלם תורמים לחסכון – במערכת  HP Jet Fusion 3d ניתן למחזר עד 80% מהחומרים המתכלים, בהשוואה למחזור של 50% בטכנולוגיות אחרות.
  בתחום החומרים חשוב לציין את הפלטפורמה הפתוחה בזכותה ייכנסו בקרוב לשימוש חומרים רבים נוספים, הנמצאים בימים אלו בתהליך פיתוח של חברות הכימיקלים המובילות בעולם.

  בחירתה של HP במפעיל היא תולדה של מערכת היחסים בין החברות: מפעיל  שותף פלטינה עסקי של  HP מעל 25 שנה וזוכת פרס השותף הצומח ביותר לשנת 2017, ניסיון מפעיל בהטמעת טכנולוגיות מתקדמות והעובדה שמפעיל היא חברת השירות המובילה בעולם עם מערך שירות מקצועי בפריסה ארצית.

 • טכנולוגית הדפסה MJF -...
  לאחר השקת HP Jet Fusion 3D, המשמשת לייצור סדרות קצרות ובינוניות של מוצרים פונקציונליים, ענקית הדפוס HP משיקה מדפסת תלת מימד תעשייתית קומפקטית להדפסת אבי טיפוס ולייצור סדרות קצרות - בצבע מלא ובשחור לבן.  

  HP Jet Fusion - עכשיו גם בצבע. אצלנו במפעיל!
  לאחר השקת HP Jet Fusion 3D, המשמשת לייצור סדרות קצרות ובינוניות של מוצרים פונקציונליים, ענקית הדפוס HP משיקה מדפסת תלת מימד תעשייתית קומפקטית להדפסת אבי טיפוס ולייצור סדרות קצרות - בצבע מלא ובשחור לבן. Hp Jet Fusion 3D 300/500 החדשה פותחה על מנת לפתוח את טכנולוגית MJF המתקדמת לקהלים נוספים שיהנו גם הם מיתרונותיה הרבים: 
   


  · הדפסה מלאה בצבע ובשחור לבן
     
  · מהירות גדולה פי 2-6
  * בקרה ברמת הווקסל
   - יכולת לשנות את התכונות הפיזיקליות של החלקים בכל נקודה  
  * הדפסה איכותית, חזקה, חלקה ומדויקת
  *תהליך עבודה נוח 
  * תהליך ערבוב והוצאת חומרי גלם אוטומטי ואינטגרטיבי
    


  המדפסת מוצעת בשתי סדרות שונות: 340/540 ו 380/580להשארת פרטים

* שדה חובה