מחשבים ניידים Toshiba - Dynabook

כשמדובר במחשוב עסקי – כדאי להסתמך על הטובים ביותר.

מפעיל היא הנציגה הבלעדית של טושיבה-דיינבוק בתחום המוצרים הניידים לעסקים, חטיבת המוצרים הניידים של מפעיל, מספקת את מיטב המחשוב הנייד מבית היוצר של טושיבה-דיינבוק  למגוון ארגונים מוסדות וחברות, כולל שירות, ייעוץ ומתן פתרונות מקיפים לכל מגזר ומגזר. מטאבלט ועד מחשב נייד, מתחנות עגינה ועד טכניקות אבטחה מתוחכמות, המסלול הנייד לעסקים בניהול מפעיל, יוביל את העסק שלכם להצלחה ארגונית מלאה! 
הפתרונות הפרסונליים של מפעיל מכסים הן את טווח התוכנה והן את טווח החומרה, באופן שקולע לצרכיו של כל סקטור בנפרד, בין אם מדובר בתחום החינוכי, התעשייתי, הפיננסי או המשפטי.
המחשבים הניידים של טושיבה-דיינבוק  נגישים עבורכם מכל מקום, גם באזורים ללא קליטת רשת. מעבר לפיצ'רים המגוונים, האחריות המלאה, שירות האיסוף וההחזרה לבית הלקוח, ואיכות המוצר עצמו, מפעיל מבטיחה ללקוחותיה גם סטנדרט אבטחה ללא פשרות.

כל סדרת ה X של טושיבה-דיינבוק  מאושרת עם תקן צבאי בשם MIL-STD G810, הדרוש לצבא וכן לחברות אזרחיות בתחום הבטחון.  התקן כולל בדיקות בעבודה בסביבה קשה (אבק כבד, לחות גבוהה, לחצים נמוכים, עומסים, טמפרטורות קיצונות ועוד).אתם מוזמנים להתרשם ממגוון סוגי הניידים שיש לטושיבה להציע, בשלוש סדרות המחשבים הניידים העסקיים: 

Satellite Pro
Tecra
Portege

להשארת פרטים

* שדה חובה